SZKOLENIE INTEGRACYJNE SSR UMER 2023

SZKOLENIE INTEGRACYJNE SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIEJ UMER 2023
W sobotę 12 sierpnia 2023r. na zbiorniku wodnym w miejscowości Umer odbyło się Szkolenie Społecznej Straży Rybackiej Koła PZW nr 1 "Brzana" Kielce, połączone z nocnym wędkowaniem.
Organizowane spotkanie ma charakter towarzyski i jest podziękowaniem dla strażników za bezinteresowne poświęcenie swojego czasu przy pilnowaniu porządku oraz przestrzeganiu zasad amatorskiego połowu ryb.
Podczas nocnego wędkowania największą rybę złowił Artur Kurkiewicz - karpia 1280. Gratulujemy!
Drugą rybą zawodów był amur 1260 złowiony przez strażniczkę Agnieszkę Piłat.
Trzecią leszcz 1250, złowiony przez strażnika Waldemara Sperkę - naszego Prezesa.
Dziękujemy Arturowi - Komendantowi SSR naszego Koła za zorganizowanie tego spotkania i wielkie DZIĘKI dla wszystkich strażników, którzy w nim działają.
Szczególne podziękowania kierujemy do firmy Staropolska Garmażerka z Jędzrzejowa za wyroby wędliniarskie oraz smalec.
Dziękujemy Marzence za przygotowanie pysznego jak zawsze bigosu i żurku.
BYŁO SUPER! WIDZIMY SIĘ ZA ROK!